Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

SYSTÉM AUTOTRACER

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

AUTORIZOVANÉ PRACOVIŠTĚ

PROVĚŘOVÁNÍ A LUSTRACE

SYSTÉM PROVIN

PROVĚŘENÍ PŮVODU V ZAHRANIČÍ - Chcete koupit auto v zahraničí? Chcete si prověřit, jestli auto opravdu pochází z dané země? Nebylo odcizeno? Bez prověření riskujete odebrání vozidla bez náhrady a vrácení původnímu majiteli!.

Při výběru auta je důležitých mnoho faktorů, od vzhledu a barvy až po stav kilometrů a technický stav vozidla. Vzhled a barvu jste většinou schopni si prohlédnout přes internet, případně osobně, a zhodnotit, zda s daným stavem vozidla souhlasíte či nikoli. Další parametry, jako technický stav vozidla, servisní historie či stav tachometru, už mohou být problematické. Některé autobazary, ale i soukromí inzerenti, občas nepřiznají různé vady, aby auto prodali s lepší cenou. Někdy může být stočený i tachometr. Co ale dělat, když chcete znát historii vozidla?

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

AUTOTRACER – popis služby

Chcete si zkontrolovat vozidlo před jeho nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem společnosti Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

Co je systém AUTOTRACER

 • Informační systém AUTOTRACER funguje v režimu on-line a jsme připraven poskytnout okamžitou pomoc každému, při nákupu a prodeji ojetého vozidla.
 • Obratem zjistíme maximum důležitých informací o zadaném vozidle, jako je záznam stavu tachometru, ověření roku výroby, kontrola odcizení, kontrola leasingu, návod na kontrolu identifikátorů vozidla, servisní historie a řadu dalších informací
 • Zjištěné informace pak můžeme poskytnout zákazníkovi formou vytvořením osvědčení Cebia REPORT
 • Po zadání VIN vozidla Vám nejdříve zdarma ověříme, kolik informací je o daném vozidle v systému k dispozici. Teprve pak se můžete rozhodnout, zda budete chtít o vozidle zjistit dostupné informace (tato služba je zpoplatněná částkou 500,- Kč za každé prověřované vozidlo).
 • Produkt je neustále rozvíjen a doplňován o příplatkové služby, které obsahují další cenné informace, které Vás chrání před riziky spojenými s trhem ojetých vozidel.

 

PROVIN – popis služby

Systém PROVIN – dokladová prověrka vozidla

 • dokladová prověrka původu vozidla v zahraničí
 • prověříme zemi původu, datum a důvod odhlášení, a zda nebylo odcizeno
 • objednává se prostřednictvím formuláře
 • výsledek je OSVĚDČENÍ PROVIN O PROVĚŘENÍ VOZIDLA V SYSTÉMU OCIS
 • doba vyřízení: 3 - 6 pracovních dní (podle země prověření)
 • zákaznická cena: 2 000 Kč vč. DPH

 

Potřebujete další informace o prověřování vozidel, nebo si chcete dovézt auto z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.