Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

O možnosti prodloužených záruk u nových aut jste možná již také něco zaslechli. Už jste ale slyšeli, že nyní je možné získat záruku i na ojetý vůz, který je až 10 let starý a má najeto 200.000 km?

Prodloužená záruka kryje náhlé a nepředvídané poruchy pojištěného vozidla.

ZÁRUKA NA NOVÉ A OJETÉ VOZY

Prodloužené záruky poskytuje lucemburská společnost Colonnade Insurance. Jako zákazník si můžete vybrat ze čtyř různých produktů pojištění a to záruky PLATINUM, GOLD, SILVER a BRONZE.

Hlavním naším cílem je poskytnout Vám, našim zákazníkům, jistotu maximálního komfortu a dostatečné flexibility v případě neočekávaných situací spojených s provozem vašeho vozidla. Prodloužená záruka je jistota, že v případě nečekané poruchy Vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy. 

Nákup vozidla je jedno z nejdůležitějších finančních rozhodnutí, které člověk nebo rodina musí udělat. V případě, že nakupujete ojetý automobil, je nutné vzít v úvahu nejen vysokou vstupní investici, ale i zvážit riziko možných dodatečných výdajů na opravy vozu. U nových vozidel tato situace nastává později s vypršením záruky výrobce.

Prodloužená záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného motorového vozidla. 

V okamžiku uplynutí tovární záruky ztrácí vlastník vozidla veškeré garance a ochranu pro případ selhání důležitých součástek a zařízení. V případě, že takové selhání nastane, může oprava poškozeného automobilu vyžadovat neočekávaně vysoké náklady a nepříjemně zasáhnout váš rodinný nebo firemní rozpočet. Prodloužená záruka poskytuje široké krytí pro případ výskytu vady na vašem vozidle! Možnost sjednání pro vozy do 15 let stáří / 200 000 km.

 • Flexibilní vyřízení škodní události smluvním autoservisem.
 • Garance rychlé a kvalitní opravy provedené odborníky v autorizovaném servisu.
 • Možnost opravy poškozeného vozidla kterýmkoli smluvním partnerem.
 • Možnost opravy poškozeného vozidla v zahraničí.
 • Vyšší hodnota vozu v případě jeho dalšího prodeje.
 • Cenově výhodná záruka na ojetý vůz.

Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem svého krytí a vozidla se do nich kvalifikují stářím a počtem najetých kilometrů.

PLATINUM - Prodloužená záruka pro nové vozy

Prodloužená záruka AutoCheck PLATINUM navazuje na záruku výrobce a poskytuje majiteli nového vozu široké pojistné krytí (náhradní díly + práce) po dobu až tří let po uplynutí originální záruky výrobce.

Výhody:

 • Až 100% pokrytí nákladů za pozáruční opravy (materíál + práce).
 • Neomezený počet pojistných událostí (oprav) v průběhu trvání smlouvy.
 • Široký rozsah krytých součástek.
 • Možnost převodu pojištění na nového majitele vozidla.
 • Volitelný limit najetých kilometrů.
 • Možnost sjednání neomezeného nájezdu.
 • Flexibilní výpočet sazby pojistného dle vašich potřeb.
 • Vůz je opraven v síti autorizovaných servisů našich smluvních partnerů. Online řešení pojistné události mezi opravcem a QBE včetně bezhotovostního vypořádání bez zásahu klienta.

 

Potřebujete další informace o prodloužených zárukách?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.