Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

PŘEPRAVA AUT Z NĚMECKA

Když přepravit auto z Německa, tak za nejlepších možných podmínek. Dovoz aut z Německa spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních partnerů.

PŘEPRAVA AUT NA KAMIONU

Vyzkoušejte naše smluvní přepravce pro dovoz Vašeho auta ze zahraničí! Nyní už nezáleží na tom jaké auto chcete přivézt, obraťte se na nás a jistě se dohodneme. Díky tomu, že dovážíme auta, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci přepravci nenabídnou.

Mezi naše služby patří zajištění přepravy osobních a lehkých užitkových vozidel z Německa do ČR. 

Každý chce za dopravu zakoupeného auta z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto Dovoz aut z Německa spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Tím, že máme filozofii, jakou máme, vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu auta z Německa, vzpomeňte si na Dovoz aut z Německa.

Kamionová přeprava automobilů je dlouhodobě zajišťována našimi prověřenými smluvními přepravci z celé EU. Spolupracujeme pouze předními přepravci automobilů, proto není problém pro nás zajistit dopravu automobilu pro naše zákazníky.

Máme mnohaleté zkušenosti s mezinárodní přepravou nových a ojetých automobilů. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v Německu sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

 

PŘI PŘEPRAVĚ AUTOMOBILŮ Z NĚMECKA NABÍZÍME

  • Přepravy automobilů již od 1ks odkudkoli z Německa
  • Celovozové přeprav až 10ti vozidel
  • Krátké dodací lhůty
  • Pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného
  • Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel
  • Převozní číslo platné 10 pracovních dní na území ČR 

Vozový park našich smluvních partnerů disponje celkem 60ti přepravníky automobilů, jedná se výhradně o moderní kamiony značek Mercedes - Benz, Volvo, Iveco a přívěsy značek Lohr, Kässbohrer, ROLFO, Groenewold a RIMO. Přepravníky automobilů mají kapacitu 8-10 aut.

Kamionová přeprava aut ze zahtaničí je určena pouze pro přepravu pojízdných automobilů. V případě nepojízdných aut využijte prosím naši odtahovou službu, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Pojištění vozidel během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

 

Cena přepravy automobilu z Německa

Abychom mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat - značku, model automobilu.

Pukud máte v ruce nějakou konkurenční nabídku na dopravu automobilu ze zahraničí a chcete si ověřit, zda my máme lepší, stačí tuto nabídku poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.

Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Nabídku na přepravu automobilu z Německa Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Potřebujete další informace o přepravě aut z Německa na kamionu?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.