Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

POJIŠŤOVNA ALLIANZ

Za pojišťovnou Allianz stojí silné zázemí světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Pojišťovna nabízí povinné ručení a havarijní pojištění vašeho vozidla.

"Není autopojištění jako autopojištění. Levné povinné ručení a levné havarijní pojištění může pro pojištěného znamenat víc škody jak užitku".

Spolupracuje s nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění. Mimo jiné nabízíme také sjednání autopojištění GAP.

Pro naše zákazníky máme s pojišťovnami ALLIANZ a GENERALI vyjednány nadstandartní slevy.

POJIŠŤOVNA GENERALI

Vyberte si variantu autopojištění, která vyhovuje vašim potřebám. Nabízíme vše od cenově výhodného základu až po komplexní ochranu vašeho automobilu a asistenčních služeb.

Každý chce za povinné ručení či havarijní pojištění utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud uzavřete pojistku s někým, koho zajímá jenom uzavřená smlouva, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy.

Tím, že dovážíme a prodáváme převážně luxusní auta, uzavíráme přitom pojistky a úvěrové smlouvy máme od našich partnerů výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat.

Autoimport group, s.r.o. spolupracuje s nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení, havarijního pojištění a asistenčních služeb pojišťoven Allianz a Generali.

Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte povinné ručení nebo havarijní pojištění auta, vzpomeňte si na nás. Zde jenom rychlý přehled důvodů, proč povinné ručení řešit u nás:

  • Spolupracujeme pouze se stabilními pojišťovnami Allianz a Generalli. Ceny povinného ručení se liší v závislosti na typu vozu, motoru a výkonu, případně místa bydliště. Chcete-li od nás získat nabídku právě na vaše auto, neváhejte a pište na email našeho pojišťovacího specialisty email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení, nebo havarijního pojištění a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat opět na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, ale připravit kvalitní nabídku není úplně snadné, a tak buďte prosím trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi do naší kanceláře v Praze, Korunní 2569/108 (Rezidence Korunní).
  • Autoimport group neznamená pouze povinné ručení, havarijní pojištění a Praha. Rádi vám připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Potřebujete další informace o povinném ručení, havarijním pojištění, nebo asistenčních službách?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.