Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

BUĎTE PŘÍMÝ DOVOZCE AUTA

Naše filozofie spočívá ve zprostředkování nákupu kvalitních zánovních, nových a použitých vozů v Německu. Kupte si své auto v Německu sami, mějte své peníze pod kontrolou a nespoléhejte na dovozce automobilů.

DOVEZTE SI KVALITNÍ VŮZ

Preferujeme nákup nehavarovaných vozů, s nízkým počtem najetých kilometrů, s doloženou a dohledatelnou servisní historií. Právě u těchto vozů jsou němečtí prodejci schopni garantovat určitou kvalitu a tedy dostát svým slibům a závazkům.

Dovoz aut z Německa je webovou prezentací společnosti AUTOIMPORT Group, s.r.o., která má vlastní koncept prodeje prémiových zánovních vozů. Cítíme, že i zájemce o ojetý vůz má nárok na nejlepší služby a čisté prostředí autosalonu. Nabízíme všem rychlý a spolehlivý dovoz aut z Evropy na objednávku. Jsme také oficiálním zastoupením pojišťoven UNIQA, GENERALI a autorizovaným pracoviště společnosti CEBIA pro lustrace a prověřování vozidel jak v ČR tak i v zahraničí.

Naše filozofie spočívá v prodeji kvalitních zánovních, nových a použitých vozů. Samozřejmostí jsou automobily nebourané, čisté, se všemi náležitostmi a za příznivou cenu. Dobře se nám pracuje v příjemném prostředí partnerských autosalonů a věříme, že i tento fakt oceníte.

Auta dovážíme protože nás velmi baví a protože chceme prodej zánovních a nových vozů posunout na úroveň, kterou si zaslouží.

Společnost Autoimport group vznikla z lásky k autům a ze soucitu k zákazníkům stávajících autobazarů a některých autosalonů. Naše strategie proto stojí na těchto pilířích – kvalitní auta, profesionální obsluha, férové ceny a důstojné prodejní prostředí.

Není žádným tajemstvím, že obchod s ojetými automobily se v České republice řídí zvláštními pravidly. Na první poslech nabudete dojmu, že autobazary jsou napěchované špičkovými stroji, z nichž 95% patřilo postaršímu pánovi, který své auto netrápil, nekouřil, striktně dodržoval servisní intervaly a rozhodně nikdy se svým autem neboural. Když si takové auto zajedete fyzicky prohlédnout a nejste úplný laik, nakonec v tomhle krasavci objevíte herku, se kterou byste se báli vyjet na silnici.

Autoimport group: Naším cílem je nabídnout klientům kvalitní a prověřené vozy, které jsou po prvním majiteli s kompletně doloženým servisem a prokazatelnou minulostí.

Prodejce vaše podezření samozřejmě okamžitě smete ze stolu s tím, že nevíte, o čem mluvíte, případně ze sebe vypálí nesmysl typu – auto přece není na parádu, ale na ježdění. Pod pohrůžkou fyzického násilí nakonec možná přizná barvu a prohlásí, že tam nějaké ťuknutí bylo, celou pravdu se ovšem nikdy nedovíte. Ať už máte či nemáte podobnou životní zkušenost, faktem zůstává, že tak to u nás ve většině případů chodí. A my jsme se to rozhodli změnit.

Pochopíme, když mávnete rukou a řeknete, další takový, ale pokud se ponoříte do našeho webu hlouběji, zjistíte, že to děláme jinak. Značka Autoimport group na myšlence zčeřit hladinu českého rybníka použitých a zejména zánovních i nových vozů vyrostla, a tak bychom byli blázni, abychom se naší filozofii zpronevěřovali. Ta spočívá v prodeji kvalitních zánovních, nových a použitých vozů, nebouraných, se všemi náležitostmi, čistých a za příznivou cenu v příjemném prostředí.

Preferujeme vozy s nízkým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme schopni garantovat určitou kvalitu a tedy dostát svým slibům a závazkům. To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk.

Naše specializace aneb co po nás chtít

Nyní budeme hovořit jako odborníci, kteří za sebou mimo jiné mají několikaleté působení ve značkových autosalonech. Auta jsou stroje, ale zároveň jsou to spotřební produkty mající omezenou životnost danou opotřebením komponent. Auta se jednoduše opotřebovávají a spotřebovávají, přičemž míra opotřebení roste přímo úměrně s počtem najetých kilometrů.

Když se tedy rozhodnete koupit auto s najetými 150.000 kilometry, musíte počítat s tím, že počtu kilometrů bude odpovídat i stav. Na první pohled bude možná auto hezké, ale na hranici životnosti bude turbodmychadlo, brzdy, spojka, na výměnu budou čekat rozvody, tlumiče atd. Je na vás, zda chcete na tohle přistoupit, nebo si raději připlatit a koupit auto zánovní, tedy minimálně opotřebované a nevyžadující investice.

Autoimport group se specializuje na auta zánovní s malým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme za

a) schopni garantovat určitou kvalitu za

b) tedy dostát svým slibům a závazkům.

To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk.

Á propos je-li řeč o zárukách, je nutné zmínit náš unikátní produkt poskytovaný ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade Insurance S.A.. Jde o prodlouženou záruku zaručující stejný komfort jako u tovární záruky, neboť na tuto přímo navazuje. Podrobné informace o službě včetně cenových podmínek najdete na její produktové stránce.

 

CO VÁM NABÍZÍ INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ AUT Z NĚMECKA?

  • Široký výběr prověřených vozidel od prodejců z Německa
  • Slevy na roční vozy až 60 %
  • Garantovaná nejlepší cena srovnatelných vozidel
  • Individuální přístup a komplexní řešení
  • Možnost prodloužené záruky o další 3 roky až na 5 let
  • Síť VIP autorizovaných servisních míst Audi, VW a BMW po celé ČR
  • Možnost odpočtu DPH u 90% nabízených vozidel

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.