Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Cestujte s námi bezpečně do Německa a Itálie. Pro naše zákazníky, kteří využijí naší službu zprostředkování nákupu vozidla a cestují s námi do zahraničí koupit automobil jsme v srpnu 2017 připravili ve spolupráci s pojišťovnou ALLIANZ a.s. zajímavou novinku. Cestovní pojištění po dobu Vašeho pobytu v zahraničí ZDARMA.

 

Proč cestovní pojištění, když jsme v Evropské unii?

Členství v Evropské unii zaručuje občanům České republiky při pobytu v jiné členské zemi právo na stejnou péči, jako mají tamní občané.  V praxi to však znamená, že v případě onemocnění nebo úrazu hradí občané České republiky spoluúčast podle pravidel platných v dané zemi.

Nárok na zdravotní péči se navíc vztahuje jen na veřejná zdravotnická zařízení. Netýká se soukromých zdravotnických zařízení ani ordinací soukromých lékařů. Součástí běžného pojištění není ani úhrada zdravotního transportu zpět do vlasti nebo repatriace tělesných ostatků.

Proto je nutné sjednat si kvalitní cestovní pojištění, abyste nemuseli mít strach, že se vrátíte ze zahraničí s vysokými účty za léky nebo léčbu, které Vám nebudou proplaceny. Nevyplatí se ani spoléhat na pojištění k platební kartě – jeho omezené limity pokryjí jen zcela základní ošetření.

 

Každý zákazník, který s námi bude cestovat za účelem koupě automobilu do Německa, Itálie, nebo kdekoli do zahraničí získá od nás ZDARMA po dobu cesty (tam i zpět) cestovní pojištění od pojišťovny Allianz.

Proč cestovní pojištění?

 • Platí pro všechny typy cest – turistické, sportovní i pracovní.
 • Chrání pro případ nemoci, úrazu, ztráty zavazadel i škody nechtěně způsobené jiným osobám.
 • Automaticky jste pojištěni na provozování více než 150 sportů.
 • Neomezený limit léčebných výloh pro případ nemoci i úrazu – s cestovním pojištěním Allianz se nemusíte bát, že budete za léky, léčbu nebo zdravotní transport cokoli doplácet.
 • Non-stop asistenční služba v českém jazyce – s námi se cizí řeči učit nemusíte.
 • Bezplatné prodloužení pojištění v případě, že se Vaše cesta protáhne z důvodu občanských nepokojů, zemětřesení, záplav apod.
 • Bohatá nabídka cestovního připojištění – navyšte limit ochrany svých zavazadel, pojistěte se i na rizikové sporty nebo pro případ storna zájezdu.
 • Bezproblémové vyřízení pojistných událostí – řada klientů k Allianz přechází po předchozí negativní zkušenosti.

 

Výhody cestovního pojištění Allianz

 

NEOMEZENÝ LIMIT LÉČEBNÝCH VÝLOH

S Allianz pojištěním se už nemusíte obávat vysokých účtů za léčbu.

 

PRODLOUŽENÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ ZDARMA

V případě nečekaných situací Vám pojištění prodloužíme.

 

Na co se cestovní pojištění nevztahuje

Stalo se Vám někdy, že jste měli cestovní pojištění a nedostali jste zaplacené pojistné plnění, protože jste si nepřečetli pojistné podmínky a tedy jste neznali výluky pojištění?

Oproti jiným pojišťovnám chce být Allianz transparentní a informovat Vás již dopředu o nejčastějších výjimkách, na co se pojištění nevztahuje.

Nejčastější příklady:

 • Náklady v souvislosti s akutním onemocněním, které bylo již před vycestováním.
 • Nestabilizované chronické onemocnění. Délka stabilizace závisí podle pojišťoven. Nejčastěji je to 12 měsíců. U nás stačí pouze 9 měsíců.
 • Náklady spojené s těhotenstvím po ukončení 26. týdne.
 • Provozování profesionálního sportu nebo jiné nebezpečné činnosti (pyrotechnické, kaskadérské, záchranářské...)
 • Extrémní podmínky – klimatické nebo společensko-politické (polární výpravy, cesty do válečných nebo nedoporučovaných zemí).

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.