Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Tak jsme se konečně dočkali zaslouženého odpočinku. Starobní důchod to sice ještě není, ale pracovní dovolená ano. Oznamujeme Vám tedy tímto, že v neděli 23. 7. 2017 končíme částečně s prací a za vydělané peníze se jedeme flákat k moři do Itálie a prostě si do 30. července 2017 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit.

Během dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými dodavateli, ale nebudeme nakupovat žádné auta ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Švédska.

 

U počítače a na telefonu budeme velmi sporadicky a vaše požadavky, dotazy a problémy budeme tedy řešit pouze pokud budeme mít přístup k internetu. Pár dní vydechneme a od konce dovolené se vám budeme s malými přestávičkami plně věnovat do zimní dovolené na horách opět v Itálii.

Pokud by jste nás tedy nezastihli ani na e-mailu, ani na telefonu, tak se neomlouváme, ale prostě nepracujeme. Věřím, že pochopíte potřebu odpočinku a přejte nám to. I my Vám přejeme odpočinek, klid na lůžku, teplou vodu a žádné starosti.

Nouzový režim po dobu pracovní dovolené:

Po dobu naší pracovní dovolené funguje nouzový režim a to takto: Pokud nám mermomoci chcete přivézt peníze a koupit některé z aut, které jsme nestihli prodat před dovolenou a máme jej skladem máte smůlu, protože se Vám nemá kdo věnovat.

Své dotazy ohledně dovozu a nákupu aut, obytných vozů a karavanů můžete zasílat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo psát na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jakmile bude možnost tak odovíme.

Své dotazy a poptávky ohledně přepravy automobilů směřujte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., vaše dotazy a poptávky vyřídíme jakmile to bude možné, budeme si sice užívat, ale večer snad budeme na internetu a pokud budeme mít signál tak i na telefonu, ale konkrétní objednávky nechte prosím až po dovolené, protože naši partneři v zahraničí si také chtějí užít klidu, pohody a načerpat nové síly.

Pokud budete chtít vědět jak si užíváme pracovní dovolenou tak sledujte náš Facebookový profil, který najdete na: https://www.facebook.com/autoimportgroupsro/ 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.