Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Automobilová kriminalita je stále ožehavějším tématem a patří k jedné z nejzávažnějších forem majetkové trestné činnosti.

Naše firma je od 12. 7. 2017 autorizované pracoviště společnosti CEBIA pro prověřování a lustraci vozidel a můžeme tudíž našim zákazníkům poskytovat při prověřování vozidel následující služby:

AUTOTRACER – popis služby

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

 

Co je systém AUTOTRACER

  • Informační systém AUTOTRACER funguje v režimu on-line a je připraven poskytnout okamžitou pomoc každému, při nákupu ojetého vozidla.
  • Obratem dokážeme zjistit maximum důležitých informací o zadaném vozidle, jako je záznam stavu tachometru, ověření roku výroby, kontrola odcizení, kontrola leasingu, návod na kontrolu identifikátorů vozidla, servisní historie a řadu dalších informací.
  • Zjištěné informace pak můžeme poskytnout zákazníkovi a vytvořit osvědčení Cebia REPORT.
  • Po zadání VIN vozidla nejdříve zdarma ověříte, kolik informací je o daném vozidle v systému k dispozici. Teprve pak se můžete rozhodnout, zda budete chtí aby jsme vstoupili do placené části systému a zjistili detailní informace z historie vozu.
  • Produkt je neustále rozvíjen a doplňován o příplatkové služby, které obsahují další cenné informace, které Vás chrání před riziky spojenými s trhem ojetých vozidel.

PROVIN – popis služby

Systém PROVIN – dokladová prověrka vozidla

  • dokladová prověrka původu vozidla v zahraničí
  • prověříme zemi původu, datum a důvod odhlášení, a zda nebylo odcizeno
  • objednává se prostřednictvím formuláře
  • výsledek je OSVĚDČENÍ PROVIN O PROVĚŘENÍ VOZIDLA V SYSTÉMU OCIS
  • doba vyřízení: 3 - 6 pracovních dní (podle země prověření)

Ceny za prověření vozidel se dozvíte na produktové stránce.

 

Potřebujete další informace o prověřování vozidel z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.