Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Jako říše snů vypadá nákup vysněného plechového miláčka přes evropské inzertní stránky. I přes to, že již několikrát v odborném tisku na to byla veřejnost upozorňována. Stále se setkáváme se stejným problémem a proto si neodpustíme toto okomentovat i na našich webových stránkách.

Samozřejmě, že jsme realisté a žijeme v reálném světě. Je nám zcela jasné, že pokud někdo má náladu, chuť a čas objíždět černé prodejce po Evropě, tak mu nechceme brát iluze, protože občas někdo i pěkný kousek koupí.

Já chci ale upozornit na to, že se na internetu objevují podvodné inzeráty s neskutečně dobrou nabídkou, jako například BMW X6 35 D s maximální výbavou včetně xenonů, roku výroby 2010 v super stavu s několika tisíci kilometry za neskutečně směšné peníze.

Kdyby to byla pravda, tak věřte tomu, že je sem vozíme po kamionech či vlacích. Realita je ale jiná a tak je třeba u toho také myslet.

Jedná se o klasický podvod, kde buď není uvedeno telefonní číslo a nebo je neplatné. Donutí Vás tedy poslat e-mail, na který Vám dojde vesměs v angličtině odpověď, že majitel je zrovna ve Stockholmu a bla bla bla a zatím abyste o takto skvělou nabídku nepřišli je potřeba poslat prodejci přes účet zálohu ve řádu stovek nebo tisíců Eur. Odesláním zálohy to pro Vás končí.

 

Jak se bránit??

Zvedněte sluchátko telefonu a číslo z inzerátu naťukejte včetně předvolby dané země do telefonu. Většinou se ozve tádádí a je to jasné...

NA CO POZOR V INZERCI:

Mnoho nástrah je skryto již v inzerci. Vybíráme pět nejčastějších.

  • Uvádění ceny při využití finančního produktu (leasingu, úvěru), což běžně snižuje počáteční kupní cenu vozidla o nezanedbatelných 20 000 - 40 000 Kč, někdy i více. Případný leasing či úvěr, který "zvýhodněnou" částku podmiňuje, samozřejmě přeplatíte o desítky, někdy i stovky tisíc.
  • Občas jsou ceny v inzerci uváděny DPH.
  • Pozor na "volavky"!. Jedná se o fiktivní inzerovaná vozidla, která v bazaru už dávno nestojí, nebo dokonce nikdy nestála. Obvykle jsou výrazně výhodná a se skvělými parametry. Důvod je jednoduchý. Když už prodejci někdo zavolá, nebo rovnou přijede "na plac" nějaký jiný vůz si často koupí.
  • Uvádí-li prodávající servisní knihu, zdaleka to neznamená, že ji vůz skutečně má nebo je použitelná pro ověření jeho historie. 
  • Pokud je v inzerátu uvedeno, že je automobil nehavarovaný, nemusí to být vždy pravda. Často je vůz po havárii opravený, a pokud to odhalíte, na vaší námitku bude prodejce tvrdit, že není havarovaný teď v době prodeje.

 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.