Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Proč koupit ojeté auto v Německu a ne v ČR? Existuje několik důvodů, proč tak učinit. Možná tím nejdůležitějším důvodem je skutečný stav tachometru.

V ČR je v současnosti nejvíce řešeným problémem právě stáčení kilometrů. Podle některých průzkumů má u nás pozměněný tachometr skoro polovina automobilů. Důvodů, proč dovézt auto z Německa je samozřejmě více.

Ještě jednou o stáčení tachometrů

Stáčení tachometru je v Německu trestný čin. Ovšem i tam jsou podvodníci a je možné se s tímto nešvarem setkat. Většina vozidel má však skutečný stav kilometrů a podle toho se také stanovuje cena vozidel. Ceny automobilů jsou stejné nebo o něco vyšší než v ČR.

Pravidelný servis – kvalitní vozy

Vozidla jsou pravidelně servisována v autorizovaných servisech s pravidelnými prohlídkami. Opravy se provádějí s použitím originálních náhradních dílů. Vozidla mají většinou servisní knížku a oba dva klíče. Je tam vyšší životní úroveň, a také proto je pravidelný servis samozřejmostí.

 

Žádné opravené totální havárie

Servis je velmi drahý, proto se vyplatí auto raději prodat a koupit nové, než opravovat havarované. V Německu se téměř nesetkáte s opraveným těžce havarovaným vozidlem.

Kvalitní silnice – menší opotřebení

V Německu jsou mnohem kvalitnější silnice, vozidla jsou méně opotřebovávána. Stav vozů, které mají po německých dálnicích najeto 200 tisíc km, odpovídá stavu vozu s polovičním nájezdem v ČR.

Široká nabídka vozidel

V neposlední řadě hovoří pro dovoz auta z Německa také široká nabídka modelů, které v ČR v některých případech ani neseženete. Také úroveň výbavy odpovídá vyšší životní úrovni.

Pozor na překupníky

I v Německu jsou různí překupníci, kteří se Vám budou snažit prodat cokoliv. Proto všechny výše uvedené výhody nemusí vždy platit. Je nanejvýš vhodné nakupovat u autorizovaných prodejců a vyhnout se tak případným problémům, které se mohou projevit později při užívání vozidla.

Pro auto jedině s odborníkem

Pro dovoz auta z Německa je vhodné využít služeb odborníka, který je schopen prověřit Vámi vybraného prodejce nebo zkontrolovat technický stav vozidla.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.