Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Bilancování uplynulého roku je vždy trochu vzpomínek, trochu slibů do roku nového a trochu statistiky. V roce 2016 jsme prodali celkem 117 aut a tím jsme splnili to, co jsem si slíbili na konci roku 2015, že nebudeme nijak výrazně navyšovat počet prodaných a dovezených aut, aby to nebylo na úkor kvality.

Splnili jsme i to, že jsme nijak zásadně nenavýšili zisk, takže naše ceny zůstávají stále příznivé při dodržení kvality dovážených aut, což je naší hlavní devizou.

Nesplnili jsme ale to, že nebudeme navyšovat obrat, protože ten se nám téměř zdvojnásobil a to jen díky tomu, že jsme prodávali vyšší třídu aut, než rok předtím a tudíž i ceny jsou vyšší. Prodalo se několik aut s cenou vyšší jak milion a průměrná cena jednoho auta byla v roce 2016 450.000,- no a ono to pak rychle naskakuje. Od poloviny roku 2016 pracujeme v našem novém autobazaru v Nürbergu a věříme, že kupující už nehledí jenom na cenu auta, ale i to, kde auto kupuje a jaké má prodejce zázemí a pověst. Má se tudíž kam obrátit nejen v případě koupě auta, v případě konzultace ale i třeba v případě reklamace, zkrátka každý ví, kde nás kdykoli najde.

Všechna námi prodávaná auta jsou vždy naším majetkem a všechny vystavené faktury jsou od naší firmy. Zmiňuji to jen proto, protože není umění prodávat levná auta, za předpokladu, že se neplatí daně a neodvádí DPH, auto vám prodají za benzinkou a nějaký cár papíru podepisujete na kapotě auta, čímž vidíte prodávajícího naposledy a vše další už je jen váš boj. Umění je nakoupit za vlastní kapitál kvalitní auto, poskytnout k němu kvalitní servis, nabízet jej za korektní cenu a prodávat jej kulturním způsobem v kulturním prostředí, za jasných právních a záručních podmínek.

Od nás se vždy předem dozvíte pravdivý stav auta a máte vždy garantované kilometry, původ i historii vozu. Takto to u nás bylo je a bude. Za rok 2016 jsme stejně jako v letech předchozích nepotřebovali právníka, reklamace byly pouze drobné a vždy vyřešeny ke spokojenosti zákazníků. Cením si i toho, že nemáme jedinou nezaplacenou fakturu, máme do poslední koruny uhrazené veškeré odvody vůči státu v termínu a krom jednoho "zlobina" nám nedluží ani zákazníci. No a jestli si máme dát nějaké předsevzetí do roku 2017, tak je to pouze udržení toho, co již mnoho let děláme a zachovat si zdraví. Tak to bylo trochu předsevzetí a zbývá mi jen ta statistika.

Průměrný věk kupujících je 36 let. Průměrná cena auta je 450.000,-Kč. Počet kusů podle roku výroby : 1x 2016, 1x 2015, 4x 2014, 19x 2013, 43x 2012, 23x 2011, 6x 2010, 14x 2009 a starší (tady jde o protiúčty a né dovozy). Podle značek: 50x Ford, 24x VW, 7x BMW, 8x Mercedes, 4x Škoda, 3x Fiat, 3x Opel, 3x Honda, po čtyřech kusech Audi, dvakrát Toyota, Volvo, Peugeot a Citroen, po jednom kusu Mazda, Land Rover, Knaus, Auto Roller. Podle druhu vozidel : 53x kombi, 31x MPV, 12x limuzína, 6x užitkové, 10x SUV, 3x malé auto, 2x obytné auto. Podle počtu km: 24x do 100tkm, 32x 100-150tkm, 36x 150-170tkm, 19x 170-200tkm, 6x přes 200tkm. Poměr nafta-benzín je 99 ku 12. Podle převodovky 91x manuál a 18x automat. Poslední jsou barvy : 25x stříbrná, 19x bílá, 18x šedá, 20x černá, 14x hnědá, 14x modrá, 4x zelená, 3x červená. Každoroční průběh našich obchodů máme zcela transparentní.

Na našich webových stránkách najdete všechna prodaná auta a není tedy problém provézt zpětnou kontrolu našich slov. Na závěr bych chtěl jenom poděkovat všem našim zákazníkům za projevenou důvěru. Našim sledovatelům bych popřál, aby se našimi zákazníky stali a děkuji i naší konkurenci, že nás žene neustále k lepším výsledkům. Úspěšný a klidný nový rok 2017 přeje všem dobrým lidem tým DOVOZAUTZNEMECKA.cz

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.