Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Dovozautznemecka.cz, nedisponuje při nákupu auta v Německu odtahovými vozidly. Spousta zákazníků se nad tím pozastavuje a říkají „jak můžete provozovat dovoz auta z Německa, když nepoužíváte odtahovky“? Tyhle ty dotazy jsou čím dál častější, tak mě dovolte se vyjádřit k dané problematice.

Dovozautznemecka.cz vozí z Německa pouze kvalitní auta. Než se pro auto vydáme, tak si jej „proklepneme“ vč. dokladů. Nejsme „střelci“, kteří sednou do 15 let staré odtahovky a vydávají se vstříc dobrodružství na druhý konec Evropy pro auto, o kterém nikdo nic neví, jediné co je na něm zajímavé je cena a to je tak asi vše a většinou to je to poslední co by mělo kupujícího zajímat.

Naší odtahovou techniku převážně využíváme při odtahu porouchaných vozidel, popřípadě při smluvní přepravě automobilů z Německa.

NEVOZÍME AUTA BEZ STK

Každé auto, které si klient přeje koupit v zahraničí má platnou STK, tudíž jeho technický stav splňuje provoz na pozemních komunikacích v Německu. I v zahraničí je k dovozu určeno hodně aut, bez platné technické kontroly. Proč tomu tak je? Když technická v Německu stojí +- 100 euro. Je to tím, že daný vůz má zřejmě vážnější problém a jednoduše by stanicí technické kontroly neprošel. Proto nás auta bez STK nezajímají.

 

NEVOZÍME BOURAČKY

Pokud je vůz bouraný, nemůže na Německé cesty. I tohle je garance pro naše klienty, kteří se rozhodnou využít například naší sekce aktuální nabídka, kde jsou vozy, které jsme si koupili pro potenciální zákazníky v ČR. Žádný výkup, žádné opravené vozy po bouračce. Jsou to auta z Německa, s jasným původem a stavem. Osobně jsme tyto auta řídili a dovezli v pořádku do České Republiky. Tato zkušební jízda je dlouhá +- 1000 kilometrů. Tudíž je to dostatečná vzdálenost proto, aby se na autě objevil, jakýkoliv problémek. Zkušenost je taková, že auta vždy obstojí na výbornou!

DALŠÍM NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ASPEKTEM JE CENA DOVOZU

S odtahovkou bychom nemohli vozit auta pro klienty do 15 tisíc korun. Údržba, nafta, dálniční poplatky dělají dovoz auta dražším. Odtahovky jsou vhodné pro lidi, kteří vozí auta sobě takříkajíc „na kšeft“. My nechceme dovážet do ČR auta masově, zakládáme si na individuálním přání klienta a pokud nějaké auto dovezeme pro budoucí prodej, tak se jedná o auta, která jsou cenově dražší, nicméně jejich stav tomu plně odpovídá. Dovoz auta s odtahovkou by vyšel minimálně 25 tisíc korun českých, my vozíme auta v průměru za 15 000Kč. A to je znatelný rozdíl. Musely by se dovést na jednu cestu 2 auta a to je cesta, kterou nechceme jít. My jednáme s klienty individuálně a byla by veliká náhoda najít 2 různé auta pro 2 různé klienty v okruhu například 50 kilometrů.

NEVOZÍME VOZY NA OBJEDNÁVKU TZV. „PŘED DŮM“

Jak by to vypadalo? Klient by nám zaplatil auto na zálohu nebo dopředu, riskujeme jak my, tak klient. S námi klient vždy ví co kupuje za auto , jak vypadá, jak jede, vidí vůz v zahraničí, zná cenu a ví, že k autu je například sada disků + zná domluvenou slevu z pořizovací ceny auta v zahraničí. Tudíž takovýto nákup auta v zahraničí je naprosto průhledný a férový. Navíc neúčtujeme příplatky za vzdálenosti. Máme jednotnou cenu pro kohokoliv, bez zbytečných složitostí.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.