Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Všem našim zákazníkům, kteří se chystají navštívit naši pobočku v Norimberku, nebo chtějí využít naši nejžádanější službu "nákup auta v Německu formou spolujízdy", před cestou do Německa doporučujeme, aby si do svého chytrého mobilního telefonu stáhli bezplatnou verzi navigace Sygic a nezapoměli nainstalovat mapové podklady pro Českou republiku a Německo.

Mapové podklady a aplikace pro navigaci patří mezi nejznámější produkty společnosti Sygic. Tak tak dokáže zajistit plnohodnotné navigační funkce na telefonu nebo tabletu a to bez nutnosti připojení k internetu. Uživatelé si tak mohou mapy vybraných oblastí nebo jednotlivých států stáhnout přímo do telefonu a následně je offline využít při cestování. Aplikace je nabízena zdarma pro vyzkoušení – následně si mohou uživatelé zakoupit doživotní licenci, která jim mimo dalších možností zajišťuje automatickou každoroční aktualizaci map. Sygic: GPS Navigation nabízí kvalitně zpracované mapové podklady s vysokým rozlišením pro offline použití. Systém si poradí nejen s běžnou, ale i hlasovou navigací, výběr alternativních tras nebo zobrazením bodů zájmu. Uživatele pak dokáže upozornit na překročení místní nejvyšší povolené rychlosti a zajistit tak jak bezpečnost, tak absenci případných problémů. Placená verze pak obsahuje i aktualizovaná upozornění na měření radarem. 

 

Sygic: GPS Navigation - velmi dobrý, funkční, profesionální aplikace pro přesné navigace v automobilu. Sygic - profesionální aplikace pro GPS - navigace s doprovodným hlasem. V tomto sygic mapy TomTom, jakož i robustní sadu funkcí navigace. Zcela zdarma a aktualizovat aplikace a mapy. Na co jsou mapy uloženy na vašem mobilním zařízení možné použít bez připojení k síti.

Je důležité si uvědomit, že program Sygic je prověřená miliony uživatelů po celém světě. 7 pracovní dny v režimu vyšetření a neomezené licence k webu www.sygic.com Základní rysy programu:

1.. Naprosto přesné GPS - navigace, který je doprovázen hlasem

3.. Města a krajiny v trojrozměrném režimu

4. Užitečné a zajímavé informace v reálném čase o provozu na pozemních komunikacích (je dána pro vás jako předplatné na www.sygic.com)

5. Aktivní podpora kapel (Dynamic Lane Guidance ™) a dopravní značky

6. K dispozici je interaktivní mapa, na dotek vašeho výběru ulic, zajímavosti, fotografie a vyberte akci

7. Schopen prokázat, rychlostní kamery, omezení rychlosti a zvukové varování o nich

8.. To může také upozorňovat na změny v rychlosti

9.. Ví, jak budovat a udržovat pokročilé trasy s více trasových bodů, tras a úpravy jim vyhnout určité oblasti

Vynikající kompatibilita:

- Vykreslování trojrozměrné scény se zrychlením

- Chcete-li určit směr kompasu

- Podpora high-rozlišení displeje a displeje Tablet PC

- Import vlastních bodů zájmu a prostředky pro převod bodů zájmu v www.sygic.com / poi

Nezaplacení Obsah programu:

- Zcela nové mapy TomTom, které jsou uloženy v zařízení pro použití bohatého bez připojení k síti

- Zcela zdarma aktualizace map, omezení rychlosti, rychlostní kamery, zajímavostí

- Google Search (Local Search ™)

- Jednoduché hledání jakoukoli ulici, aniž by věděl název místa

- Praktické funkce, jako je domov pro navigaci kontakty, fotky zeměpisné polohy, body zájmu, poštovní směrovací čísla, křižovatky, GPS souřadnice Ve skutečnosti se informací o provozu na pozemních komunikacích, který je k dispozici jako předplatné na www.sygic.com

- Rozsah dopravní zácpy uvidíte na mapě

- Správné vyhodnocení zpoždění pro každý dopravní zácpě

- Schopen provádět konverzi a korekci odhadu času příjezdu, stejně jako automatické oznámení o nových zpoždění

- Můžete klepnout na ikonu stavu provozu při prohlížení mapy že vidět, seznamy nehod na trase

Důležité pokyny k bezpečnosti a uživatelské přívětivosti:

- Velká tlačítko "SOS» / «Help" v "Menu"

- "Info" - Nastavení obrazovky navigace

- Připojení k systému car audio přes Bluetooth nebo kabel

- Stopky pro outdoorové aktivity

- Tam je pěší navigace

- Podívejte se na umístění přátel na mapě

 

zdarma Sygic: GPS Navigation (mobilní) - iPhone, iPad

 

 

zdarma Sygic: GPS Navigation (mobilní) - Android

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.