Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Protože nás nějak unavuje vozit pouze ty ojetiny ať už lepší a nebo ty horší, tak dnes nabízíme dovoz úplně nových automobilů z Německa. Pokud uvažujete o novém autě a máte jasnou představu, co vlastně chcete, zkuste nás oslovit - nejlépe telefonicky na číslech +420 739 868 242, +49 151 100 977 33 a pokusíme se najít možnost dovozu nového auta ze SRN za lepší cenu než je u nás běžná. Poměrně dobře vycházejí lépe vybavené automobily značek AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, PORSCHE, VOLKSWAGEN a dále pak japonské vozy MAZDA, TOYOTA, LEXUS a HONDA.

I přes snahu prodejců o postupné vyrovnání cen se ceny nových vozů v EU stále výrazně liší česká měna během posledních let posílila vůči evropským měnám, dovážené zboží je tedy nyní levnější na import nových vozů v rámci zemí EU se nevztahuje CLO.

Za zeptání nic nedáte a třeba se nám povede vám několik desítek i stovek tisíc ušetřit a dovézt vysněného krasavce. 

 

Proč koupit nové auto v zahraničí právě teď?

1. Jedná se o zcela nové automobily naprosto identické užitné hodnoty jako ty prodávané současnou distribuční sítí. Automobily pochází ze stejných výrobních závodů, mají shodné garance výrobce, mají stejné znění garančních knížek (pouze v jiných jazykových mutacích). Navíc automobily námi představená na těchto webových stránkách jsou vyráběna pro náročného koncového uživatele v zemích Evropské Unie.

2. Veškeré automobily prodávané " licencovanou " distributorskou sítí v ČR jsou kromě automobilů značky Škoda do České republiky dovážena. Identický je i původ automobilů uváděných na našich webových stránkách.

3. Část automobilů (dle modelu) má lepší sériové vybavení než automobily prodávané v České republice a je přizpůsobena náročnému koncovému zákazníkovi v Evropské Unii.(Dle modelu např. elektricky ovládaná sedadla, ostřikovače světlometů, vyhřívané sedadla , vyhřívané trysky ostřikovačů a jiné komfortní prvky výbavy.)

4. Jelikož využíváme znalostí volného trhu (což je mimochodem i oficiální program České republiky a Evropské Unie), rozdílů cen a rozdílů ve vnitřních daních docilujeme lepších cen, než kterých je možno běžně docílit v doporučované cenové hladině současných distribučních sítí v ČR.

5. Díky našemu spojení na celoevropské automobilové distribuční sítě dokážeme často nabídnout ve velice krátkých termínech i modely, které v ČR mají dlouhou dodací lhůtu, nebo ještě v ČR nebyly uvedeny na trh.

6. S automobily jsou dodávány veškeré potřebné doklady k přihlášení v ČR, a tyto jsou oficiálně uznávány (viz nový zákon č. 56/2001 o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích), neboť ČR je vázána Asociační dohodou s Evropskou Unií o uznávání dokumentů. Veškeré automobily splňují evropské homologační normy typu ES , na které se výše uvedený zákon odvolává.Většina automobilů je vybavena Certifikátem shody (COC Certificate).Tento certifikát je " rodným listem " ke každému jednotlivému automobilu a obsahuje veškeré potřebné vyčerpávající údaje.

7. Nové automobily uváděné v našich webových stránkách splňují veškeré požadované normy v ČR a všech zemích Evropské Unie.

8. Na montované pneumatiky na automobilech se vztahuje separátní garance výrobce pneumatik.

9. Každý značkový "licencovaný" servis v celé Evropě a samozřejmě i v ČR je dle znění Eurogarance výrobce povinen v garanční lhůtě odstranit případné závady na vozidle při splnění garančních podmínek k automobilu.

10. Našimi partnery je v celoevropském měřítku distribuováno na koncového zákazníka již statisíce automobilů. Jen v SRN činí toto číslo dle údajů Spolkového svazu nezávislých obchodníků automobily kolem 20 % celkového trhu automobilů v SRN. V absolutních číslech cca 750-840.000 automobilů ročně (odvisí od prodejů v jednotlivých letech). Navíc až 80 % zákazníků, kteří uvažují o koupi nového automobilu je ve spojení s nezávislým obchodníkem automobily a uvažují nákup realizovat přes něj. Úspora v podmínkách ČR desetitisíců a mnohdy statisíců korun je jen logickým vyústěním spotřebitele který poprvé má volbu v jakém distribučním systému nákup svého naprosto identického automobilu provede. Jde jen o místo, kde objednávku provede.

11. Jelikož je automobil námi předaný koncovému zákazníkovi levnější (i přes uhrazení veškerých povinných daní, dopravy a poplatků) neztrácí tak rychle na své hodnotě jako jiné automobily. Za ušetřené finanční prostředky najedete mnohdy desetitisíce a někdy statisíce kilometrů gratis a nebo své ušetřené prostředky použijete jiným rozumnějším způsobem. Je dokázáno, že čtvrtý výhodněji zakoupený automobil lze zakoupit za prostý rozdíl úspor tří předchozích automobilů a uložením těchto finančních prostředků po odpovídající dobu na kontech, která přináší další prostředky. De facto nákupem tří výhodněji zakoupených automobilů nepotřebujete k nákupu čtvrtého prakticky žádné zdroje.

12. Shrnutím bodů výše: stejný automobil, pocházející ze stejné tovární linky, mající identické garance pouze objednán v jiných obchodních prostorách = úspora i několika statisíc korun.

 

Potřebujete další informace o dovozu nového auta z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.