Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

Dovoz aut z Německa vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Najít si auto na některém ze zahraničních automobilových serverů není žádná věda. Stačí znát adresu, občas trochu cizí jazyk a ovládat základní práci s počítačem. Vyberete značku, model, maximální množství najetých kilometrů, cenu atd. a surfujete a klikáte do té doby, než se na vás usměje vytoužený stroj. Pak zvednete telefon, hezky si deset minut pokecáte s německým prodejcem a za několik dní se proháníte ulicemi svého města v novém autě, na kterém jste ušetřili balík peněz a přitom dostali vůz neskutečných kvalit. Zní to báječně, že?

 

Jenže tak idylické to v 99% případů bohužel není. Rádi bychom řekli, že ano, ale to bychom vám museli věšet bulíky na nos a to my neděláme. Ono totiž ani na západ od našich hranic nejsou všichni poctiví a čestní nebo minimálně slušní a ochotní. I v Německu najdete dost šejdířů a vyčůránků, kterým jde pouze a jedině o zisk. Takže máte na výběr. Buďto své hledání úplně zabalíte, koupíte si auto v Česku (což bohužel většinou není žádná výhra), necháte celý proces od A do Z na naší firmě nebo zvolíte kompromis.

VIP Transport: váš výběr, naše... všechno ostatní

Ten kompromis spočívá v službě VIP Transport, kterou zavadíme po čtyřech letech fungování na speciální požadavek klientů. Zejména u levnějších vozů s velmi přísně nastaveným cenovým limitem nejsme totiž většinou schopni vyhovět požadavkům a do uvedené ceny se s daným modelem vejít. Jednou jsme se zkrátka rozhodli, že budeme držet laťku kvality velmi vysoko, tak nemůžeme povolit. To nejde. Zároveň vás ovšem nechceme poslat k šípku, a proto vám nabízíme právě tuto službu.

VIP Transport v sobě zahrnuje hodně z toho, co dostanou klienti, jež nechají celý proces výběru, nákupu a dovozu auta na nás. Zásadní rozdíly najdete v úvodu a závěru procesu. Auto si totiž vyberete sami. Jednoduše budete v zahraničí hledat, klikat a surfovat, než najdete, co hledáte. Ideálně si najdete několik inzerátů, uložíte si jejich URL adresy a ty následně pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

My uděláme následující:

  • Telefonicky kontaktujeme prodejce a vyzpovídáme jej ohledně kvality prodávaného vozu. Budeme se ptát na všechny kolize, opravy, servisní prohlídky, aktuální stav auta a další. Položíme prodejci všechny nepříjemné otázky, které klademe našim partnerům při nakupování vozů na sklad nebo na objednávku.
  • Následně provedeme kontrolu výbavy a provedených servisních úkonů na voze pomocí elektronické databáze výrobce auta.
  • Co zjistíme, analyzujeme, učiníme z toho závěr a tento závěr s vámi probereme. Pokud auto bude stát za starou belu, budete se moci rozhodnout proces ukončit, tady si ale budeme muset mezi sebou vyúčtovat náklady na telefon a čas našich lidí. Rádi bychom to dělali zadarmo, ale to nám bohužel složenky za energie a nájem nezaplatí.
  • Pokud se vám naše zjištění budou líbit, spustíme proces dovozu auta. Narozdíl od nákupu na objednávku se účastníte nákupu vozu přímo v Německu a vůz si osobně zaplatíte, protože Autoimport group, s.r.o. není v tomto případě schopen použít na nákup vozu vlastní prostředky. Vy auto kupujete, vy zaplatíte.
  • Od této chvíle se nestaráte. My zajistíme platbu a auto dovezeme.
  • Jakmile bude auto v České republice, provedeme jeho technickou kontrolu. Případné nedostatky s vámi budou konzultovány. Jejich odstranění ovšem půjde na váš vrub. Vámi vybrané auto, vaše rozhodnutí, vaše zodpovědnost.
  • Auto provedeme technickou a emisní kontrolou, připravíme čistopis technického průkazu tak, abyste vy mohli zaběhnout na úřad a během několika minut (podle front u přepážek) jezdit.
  • Vaše nové auto samozřejmě pořádně vycídíme a předáme tedy voňavé.

 

Cena služby VIP Transport se pohybuje od 10.000 Kč do 15.000 Kč v závislosti na místu prodeje.

 

Potřebujete další informace o dovozu auta z mobile.de?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.