Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme opět rozšířili své schopnosti v oblasti diagnostiky automobilů a aktualizovali jsme naši diagnostiku o nové diagnostické data. Přístroj Super VAG je zaměřen na osobní a úžitkové vozy koncernu Volkswagen.

Super VAG je přednostně určen pro diagnostiku vozů značek VW, Škoda, Audi, Seat, Bentley, Porsche, Peugeot a Citroën. Tento profesionální diagnostický nástroj nám umožňuje:

Chcete časem vzpomínat na to, jak jste si koupili auto nejlevněji? A pak do něj jen házeli peníze… A nebo chcete raději časem vzpomínat na to, jak jste si koupili dobré auto, které vás stálo jen běžnou údržbu? Pokud patříte do druhé skupiny, kontaktujte nás.

Tento týden naši firmu oslovil zákazník z Prahy a poptával u nás služby prověření a kontrolu vozidla před koupí. Nicméně se nejednalo o auto s původem v zahraničí, ale o auto s původem v ČR. Auto pocházelo od soukromého prodejce z Pardubic, který auto kupoval jako nové u dealera ŠKODA v Hradci Králové. Podle tvrzení  prodávajícího tak celou dobu auto servisoval pouze ve značkovém servisu Škoda, což nám doložil zasláním servisní knihy a všech faktur z předešlých servisů.

V srpnu 2017 jsme se vybavili novou digitální zkoušečkou síly laku. Nejdříve navrtáme vrtákem lak na několika místech a poté šuplérou změříme ..........

Tak takhle přesně NEEEE. Tato mašinka ve velikosti cigaretové krabičky měří sílu laku na magnetických i nemagnetických kovech pouhým přiložením k laku automobilu. Síla laku z fabriky je zpravidla 50-100 mikromilimetrů a jakýkoli nový lak z kteréholi lakovny má sílu laku vyšší. Běžně má nový lak sílu 150-300 a při kytování dílu není problém 300-600. Mistři štukatéři dokáží až 1000. Měříte na několika místech na jednotlivých dílech karoserie a během pár inut tedy přesně víte zda má auto originální lak z fabriky a nebo zda a kde je lakované. Nenechte ze sebe tedy dělat při koupi auta blbce a využijte této služby. Naši zákazníci mají tuto službu při koupi auta v Německu, nebo Itálii zdarma. V případě zájmu Vám změříme souměrnost laku na jakémkoli voze a to u nás v Praze a za pět minut odjíždíte zklamáni a nebo spokojeni. Je třeba se samozřejmě předem domluvit zda jsme přítomni a nebo zda neměříme právě solidnost Německých prodejců.

Cestujte s námi bezpečně do Německa a Itálie. Pro naše zákazníky, kteří využijí naší službu zprostředkování nákupu vozidla a cestují s námi do zahraničí koupit automobil jsme v srpnu 2017 připravili ve spolupráci s pojišťovnou ALLIANZ a.s. zajímavou novinku. Cestovní pojištění po dobu Vašeho pobytu v zahraničí ZDARMA.

 

Proč cestovní pojištění, když jsme v Evropské unii?

Členství v Evropské unii zaručuje občanům České republiky při pobytu v jiné členské zemi právo na stejnou péči, jako mají tamní občané.  V praxi to však znamená, že v případě onemocnění nebo úrazu hradí občané České republiky spoluúčast podle pravidel platných v dané zemi.

Nárok na zdravotní péči se navíc vztahuje jen na veřejná zdravotnická zařízení. Netýká se soukromých zdravotnických zařízení ani ordinací soukromých lékařů. Součástí běžného pojištění není ani úhrada zdravotního transportu zpět do vlasti nebo repatriace tělesných ostatků.

Proto je nutné sjednat si kvalitní cestovní pojištění, abyste nemuseli mít strach, že se vrátíte ze zahraničí s vysokými účty za léky nebo léčbu, které Vám nebudou proplaceny. Nevyplatí se ani spoléhat na pojištění k platební kartě – jeho omezené limity pokryjí jen zcela základní ošetření.

Tak jsme se konečně dočkali zaslouženého odpočinku. Starobní důchod to sice ještě není, ale pracovní dovolená ano. Oznamujeme Vám tedy tímto, že v neděli 23. 7. 2017 končíme částečně s prací a za vydělané peníze se jedeme flákat k moři do Itálie a prostě si do 30. července 2017 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit.

Během dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými dodavateli, ale nebudeme nakupovat žádné auta ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Švédska.

Automobilová kriminalita je stále ožehavějším tématem a patří k jedné z nejzávažnějších forem majetkové trestné činnosti.

Naše firma je od 12. 7. 2017 autorizované pracoviště společnosti CEBIA pro prověřování a lustraci vozidel a můžeme tudíž našim zákazníkům poskytovat při prověřování vozidel následující služby:

AUTOTRACER – popis služby

Chcete si zkontrolovat vozidlo před nákupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

V České republice i na Slovensku se začaly objevovat případy nového typu podvodu při dovozech ojetých vozů bez DPH ze zemí EU.

Někteří dovozci se specializují na nákup vozů bez DPH od velkých německých či rakouských aukčních domů. Tuto DPH by následně měli zaplatit po dovozu automobilu do České republiky (na Slovensko). Mnoho z nich to však nedělá a vůz prodají do spřízněného autobazaru.

Jedná se o takzvané "účelově založené firmy", které jsou po pár měsících zrušeny, takže je kontrola finančního úřadu nikdy neodhalí. Státu tak vznikají ročně stamilionové škody.

Novým majitelům vozů pak hrozí problémy s finančním úřadem.

Jako říše snů vypadá nákup vysněného plechového miláčka přes evropské inzertní stránky. I přes to, že již několikrát v odborném tisku na to byla veřejnost upozorňována. Stále se setkáváme se stejným problémem a proto si neodpustíme toto okomentovat i na našich webových stránkách.

Samozřejmě, že jsme realisté a žijeme v reálném světě. Je nám zcela jasné, že pokud někdo má náladu, chuť a čas objíždět černé prodejce po Evropě, tak mu nechceme brát iluze, protože občas někdo i pěkný kousek koupí.

Já chci ale upozornit na to, že se na internetu objevují podvodné inzeráty s neskutečně dobrou nabídkou, jako například BMW X6 35 D s maximální výbavou včetně xenonů, roku výroby 2010 v super stavu s několika tisíci kilometry za neskutečně směšné peníze.

Kdyby to byla pravda, tak věřte tomu, že je sem vozíme po kamionech či vlacích. Realita je ale jiná a tak je třeba u toho také myslet.

Jedná se o klasický podvod, kde buď není uvedeno telefonní číslo a nebo je neplatné. Donutí Vás tedy poslat e-mail, na který Vám dojde vesměs v angličtině odpověď, že majitel je zrovna ve Stockholmu a bla bla bla a zatím abyste o takto skvělou nabídku nepřišli je potřeba poslat prodejci přes účet zálohu ve řádu stovek nebo tisíců Eur. Odesláním zálohy to pro Vás končí.

Proč koupit ojeté auto v Německu a ne v ČR? Existuje několik důvodů, proč tak učinit. Možná tím nejdůležitějším důvodem je skutečný stav tachometru.

V ČR je v současnosti nejvíce řešeným problémem právě stáčení kilometrů. Podle některých průzkumů má u nás pozměněný tachometr skoro polovina automobilů. Důvodů, proč dovézt auto z Německa je samozřejmě více.

Ještě jednou o stáčení tachometrů

Stáčení tachometru je v Německu trestný čin. Ovšem i tam jsou podvodníci a je možné se s tímto nešvarem setkat. Většina vozidel má však skutečný stav kilometrů a podle toho se také stanovuje cena vozidel. Ceny automobilů jsou stejné nebo o něco vyšší než v ČR.

Pravidelný servis – kvalitní vozy

Vozidla jsou pravidelně servisována v autorizovaných servisech s pravidelnými prohlídkami. Opravy se provádějí s použitím originálních náhradních dílů. Vozidla mají většinou servisní knížku a oba dva klíče. Je tam vyšší životní úroveň, a také proto je pravidelný servis samozřejmostí.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.