Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

DOVOZ REFERENČNÍCH VOZŮ

Nabídka referenčních (referentských) vozů zahrnuje vozy zánovní, předváděcí, manažerské nebo roční. Vozidla jsou především skoro nová s minimálním nájezdem km. Zaměřujeme se na značky AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, PORSCHE, VOLVO A VOLKSWAGEN.

DOVOZ PROVĚŘENÝCH VOZŮ

Prověřené ojeté vozy z Německa Vám můžeme dovézt na objednávku jak dle Vašeho výběru v německé inzerci tak i od našich partnerů. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

Nový automobil není levnou záležitostí, zvlášť když jde o německé prémiové značky AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, PORSCHE a VOLKSWAGEN.

Jak to však udělat, aby Vám automobil „z druhé ruky“ přinášel radost a ne starosti? Kupte si „Prověřený ojetý automobil se zárukou“ od autorizovaného dealera přímo v Německu!

Nabízíme Vám zprostředkování nákupu a následný dovoz referenčních a zánovních automobilů z Německa. Ušetřete si čas, námahu, drahocené peníze za projeté palivo a kupte si nový automobil v Německu. Obraťte se na nás a dovezte si auto z Německa sami s úsporou až 60%. Téměř u všech zánovních vozů platí celoevropská tovární záruka výrobce.

O jaké automobily se jedná?

Předváděcí a referenční automobily přímo od výrobce - AUDI, BMW, FORD, MERCEDES - BENZ, OPEL, PORSCHE, VOLKSWAGEN. Jde o automobily aktuálního nebo předchozího modelového roku, které výrobci využívali k nejrůznějším účelům – podle modelu jde například o motocykly z novinářských testů, firemní referenční automobily a podobně. Automobilyly mají najeto zpravidla 0 až 10.000 km a jsou k nim k dispozici dokumenty pro jednoduchou registraci v ČR - nutná je pouze dovozová evidenční kontrola na STK. U těchto automobilů je možný odpočet DPH a také financování úvěrem.

Předváděcí a DEMO automobily autorizovaných prodejců. Jde o automobily aktuálního modelového roku, které byly využívány jako předváděcí v rámci německé sítě autorizovaných prodejců značek AUDI, BENTLEY, BMW, FERRARI, FORD, JAGUAR, MERCEDES - BENZ, PORSCHE, VOLKSWAGEN....

U těchto zánovních automobilů je v 99% případů možný odpočet DPH a také financování úvěrem u ČSOB Leasing a.s.

 

Co mají tyto automobily společného?

Ve všech případech se jedná o kvalitní ojeté vozy s jasným původem, v dobrém technickém stavu a s doložitelnou servisní historií. Pokud uvažujete o zánovním autě z Německa a máte jasnou představu, co vlastně chcete, zkuste nás oslovit - nejlépe telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře "CHCI DOVÉZT AUTO". S našimi klienty spolupracujeme tak, že na základě jejich konkrétní poptávky oslovíme naše německé partnery a snažíme se zajistit auto přesně podle jejich představ, za lepší cenu než je v České republice běžné. Poptávka na vůz musí být zcela kompletní, včetně udaného limitu peněz.

 

Co od nás získáte zdarma?

 • individuální nabídku referenčních automobilů
 • telefonické prověření vybraných vozidel (ověření dostupnosti, technického stavu a výbavy)
 • předběžné jednání o ceně vozu a cenovou nabídku našich služeb
 • telefonickou a e-mailovou konzultaci po celou dobu výběru a nákupu vozu.

 

Jestliže jste rozhodnuti pro konkrétní vůz z dovozu, zajistíme:

 • důkladné prověření původu a servisní historie
 • rezervaci vozu u prodejce v Německu
 • přípravu vozu k prohlídce
 • projížďku vozu 
 • kontrolu vozu diagnostikou
 • kontrolu tloušťky a souměrnosti laku 
 • kontrolu veškerých dokumentů a dokladů k vozu včetně kontroly VIN kodu
 • případnou kontrolu vozu v nezávislém servisu (za poplatek)
 • sepsání kupní smlouvy znějící na Vaše jméno
 • vyžádání všech klíčů od vozu, či případných kódu k vozu
 • odhlášení vozidla v Německu
 • vyřízení převozních čísel s pojištěním, případně zajištění dopravy vozu na kamionu
 • předání všech formulářů a instrukcí potřebných k přihlášení vozidla v ČR

 

Potřebujete další informace o dovozu referenčních vozů z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.