Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

NOVÉ VOZY S ODPOČTEM DPH

Poslední novela do povinnosti odvádět DPH „zatáhla“ i běžné občany s příjmy ze závislé činnosti. Novým dopravní prostředkem je každý vůz do šesti měsíců, ode dne prvního uvedení do provozu, nebo má najeto méně než 6.000 km.

JEDNÁME S PRODEJCI V SRN

Děláme vám asistenční doprovod při vaší koupi automobilu v zahraničí , dovezeme vás na místo prodeje vozidla , pomůžeme vám s kontrolou vozidla a kupních smluv , vyřídíme převozní značky s pojištěním. Vůz kupujete přímo od prodejce v Německu tudíž máte veškeré své finance pod neustálou kontrolou.

Protože nás nějak unavuje kupovat pouze ty ojetiny ať už lepší a nebo horší, tak Vám nabízíme zprostředkování nákupu a následný dovoz nových aut z Německa. Ušetřete si čas, námahu, drahocené peníze za projeté palivo a kupte si nový automobil v Německu. Obraťte se na nás a dovezte si auto z Německa sami s úsporou až 30%. U všech nových vozů platí celoevropská tovární záruka.

Pokud uvažujete o novém autě a máte jasnou představu, co vlastně chcete, zkuste nás oslovit - nejlépe telefonicky a pokusíme se najít možnost dovozu nového auta ze SRN za lepší cenu než je v České republice běžná. Poměrně dobře vycházejí lépe vybavené automobily koncernu VW, BMW, FORD, Mercedes-Benz, Porsche a dále pak japonské vozy...

Najděte si auto v Německu sami, společně jej koupíme a dovezeme

1.

V nové záložce prohlížeče si otevřete webové stránky www.mobile.de/cz nebo www.autoscout24.cz

2.

Klikněte na položku Podrobné vyhledávání. Doporučujeme vyplnit značku, model a typ karoserie, cenové rozpětí, najeté km, druh paliva a zemi. Výbavu v prvním kroku příliš podrobně nemusíte specifikovat, stejně je nutné ji ověřovat přímo u prodejce telefonicky, protože ne vždy jsou v inzerátech informace úplné a přesné.

3.

Klikněte na tlačítko Zobrazit výsledky.

4.

Zkopírujte odkazy na vámi vybraná auta (klikněte na adresářový řádek prohlížeče, po zabarvení textu zmáčkněte současně klávesy Ctrl + C) a vložte do formuláře (klikněte na formulářové okno označené Zpráva, poté stiskněte klávesy Ctrl + V). Po odeslání vyplněného formuláře vás bude kontaktovat náš specialista na dovoz aut z Německa.

Co od nás získáte zdarma?

 • telefonické prověření vozidla (ověření dostupnosti, technického stavu a výbavy)
 • předběžné jednání o ceně vozu a cenovou nabídku našich služeb
 • telefonickou a e-mailovou konzultaci po celou dobu výběru a prodeje vozu.

5.

Jestliže jste rozhodnuti pro konkrétní vůz z dovozu, zajistíme:

 • důkladné prověření původu a servisní historie
 • rezervaci vozu u prodejce v Německu
 • přípravu vozu k prohlídce
 • projížďku vozu kontrolu vozu diagnostikou
 • kontrolu tloušťky a souměrnosti laku 
 • kontrolu veškerých dokumentů a dokladů k vozu včetně kontroly VIN kodu
 • kontrolu vozu v nezávislém servisu
 • sepsání kupní smlouvy znějící na Vaše jméno
 • vyžádání všech klíčů od vozu, či případných kódu k vozu
 • odhlášení vozidla v Německu
 • vyřízení převozních čísel s pojištěním, případně zajištění dopravy vozu na kamionu
 • předání všech formulářů potřebných k přihlášení vozidla v ČR

6.

Potřebujete další informace o dovozu aut z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.