Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

DOVOZ AUT Z MOBILE.DE

Pokud si vyberete na www.mobile.de/cz pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

DOVOZ AUT Z AUTOSCOUT24.DE

Pokud si vyberete na www.autoscout24.cz pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Ceník služeb - Garance pevné ceny bez skrytých poplatků

Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů v autobazaru, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů.

Snažili jsme se stanovit ceník našich služeb tak, aby byly pro naše klienty přehledné, neskrývaly žádné další poplatky a zákazník nemusel složitě vypočítávat a sčítat všechny položky ceníku. Vycházeli jsme ze zkušeností, provozních nákladů a finančních možností většiny klientů.

 

Proto jsme stanovili jednotnou cenu za naši práci a čas na 12.000,- Kč*.

 

V ceně je zahrnuto:

 • Telefonické ověření vozidla v Německu, zjištění veškerých informací o vozu, případná rezervace. Pokud budete mít vybráno více aut např. 3 a budete mít o ně vážný zájem, ověříme Vám všechny 3, bez dalšího navýšení ceny.
 • Prověření vozidla,  jeho historie (VIN, servisní knížka, stav), původ vozu, zda nebyl odcizen, apod.
 • Rezrvace vozu u prodejce v Německu
 • Kontrola vozu diagnostikou, kontrola tloušťky a souměrnosti laku vyškoleným technikem.
 • Kontrolu předložených dokladů (technických průkazů, servisní knížky, dokladů z TÜV, KÜS a CoC.
 • Nezávislé zhodnocení technického a optického stavu vozidla na místě v Německu naším technikem.
 • Zkušební jízda s vozidlem.
 • Kontrola veškerých identifikátorů vozidla a porovnání zda vše odpovídá provedené kontrole historie vozidla a dokladům od vozidla.
 • Tlumočení a asistence při podpisu kupní smlouvy u prodejce a na německých úřadech.
 • Vyřízení převozních číšel s pojištěním, nebo zajištění dopravy vozidla na kamionu.
 • Předání všech formulářů a žádostí potřebných k přihlášení vozu v ČR.

Navíc:

 • Váš mechanik může jet koupit auto do Německa s Vámi - ZDARMA
 • Další Váš rodinný příslušník může jet do Německa s námi - ZDARMA

V ceně není zahrnuto:

 • Pohonné hmoty do našeho vozu na cestu tam i zpět. Platíte pouze za PHM. Vyřadili jsme kilmetrovník, tak aby cena nebyla pro zákazníka příliš navyšována.
 • Poplatky na německých úřadech, odhlášení vozidla z provozu: 20 – 40 Euro, dle místa koupě vozu, ceny se liší dle německých úřadů.
 • Převozní značka a pojištění: 80 – 150 Euro, dle místa koupě vozu, ceny se liší dle německých úřadů.
 • Přeprava automobilu na kamionu, cena se odvíjí dle typu vozu, místa koupě a místa vyložení vozu.
 • Dovozová technická kontrola v ČR (Emise + STK + Evidenční kontrola): STK a emise - diesel 1955, - Kč / benzín 1850,- Kč (u vozidel, které jsou starší 4 let, nebo jsou bez originálu COC listu).
 • Dovozová evidenční kontrola v ČR (u vozidel do stáří 4 let a s doloženým originálem COC listu) - cca 400,- Kč.
 • Přihlášení do provozu (velký TP + ORV + RZ): 800,- Kč.

 

Umožňujeme firmám nákup vozidel bez DPH již přímo v Německu na Vaši firmu!! Ceny i poplatky zůstávají stejné bez dalších navýšení.

 

Neváhejte s domluvte si s námi nezávaznou schůzku, kdy Vám rádi zodpovíme případné dotazy. Popřípadně vyplňte nezávazný formulář, napiště na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám rovnou zavolejte na tel. číslo +420 731 011 116 .

 

Potřebujete další informace o cenách dovozu aut z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

 

*Uvedená cena je orientační. Finální cena dovozu se odvíjejí od vzdálenosti, země původu, typu, velikosti a hodnoty automobilu. Příklad cen platí pro dovoz běžného vozu v cenové relaci do 300.000 korun z Německa při ujeté celkové vzdálenosti maximálně 850 kilometrů. Individuální cenovou nabídku vám vždy vypracujeme předem.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.